Dieta tinginiams: lengviausias ir saugiausias būdas numesti svorio

Dar vienas patvirtinimas, kad nauja yra gerai pamiršta sena. Tinginių dietos esmė – tinkamas vandens vartojimas. Tokios taisyklės laikėsi mūsų močiutės. Laikydamiesi šiame straipsnyje aprašytų paprastų taisyklių, antsvorio galite atsikratyti vos per mėnesį.

Tinginės dietos privalumai

Palyginti su kitais lieknėjimo būdais, tingi vandens dieta padeda tai padaryti patogiau, nerizikuojant sugriauti ir patirti psichologinių traumų.

mergina geria vandenį, laikydamasi tingios dietos
 1. Jei griežtai laikysitės visų taisyklių, galite valgyti bet ką. Nereikia skaičiuoti kalorijų, apgalvoti meniu ir gaminti tik dietinius patiekalus, rūpintis terminio apdorojimo metodu.
 2. Nuolatinio alkio jausmo nėra, nes vanduo užpildo visą skrandžio tūrį. Be to, jame nėra kalorijų.
 3. Pagerėja vidaus organų darbas, išsivalo organizmas, o tai palankiai veikia odos būklę – visa tai padeda didelis suvartojamo skysčio kiekis.
 4. Vanduo yra puikus medžiagų apykaitos katalizatorius. Jos dėka organizmas greičiau degina kalorijas, paversdamas jas energija. Organizmas iš karto ima pabusti, pagerėja bendra savijauta, dingsta mieguistumas.
 5. Tinginės dietos galima laikytis bet kur: per atostogas, darbe ar namuose. Jokių specialių treniruočių ar gyvenimo būdo pokyčių nereikia.

Tačiau svarbiausias tinginių dietos privalumas yra tas, kad galite pasilepinti mėgstamais skanėstais, ypač per šventines vaišes. Jums tereikia iš anksto išgerti reikiamą kiekį skysčio ir su malonumu numesti svorio.

Veiksniai, turintys įtakos svorio metimo greičiui

Perteklinio svorio metimas yra individualus procesas ir priklauso nuo kūno svorio metimo. Dieta tinginiams, garsėja tik teigiamais atsiliepimais. Vandens dietos dėka per mėnesį galite numesti nuo 5 iki 12 kg.

Veiksniai, nuo kurių priklauso svorio metimo greitis:

 • Maistas, kurį valgo žmogus. Nepaisant to, kad galite valgyti bet ką, reikia atsiminti, kad per didelis riebių, krakmolingų ir saldumynų kiekis lėtina svorio metimo procesą. Taip pat pageidautina šiek tiek sumažinti druskos kiekį.
 • Bendra perteklinio svorio masė. Procesas vyksta greičiau, tuo daugiau. Lieknų ir lieknų žmonių organizmas perteklinio svorio netenka daug lėčiau.
 • Amžius. Kuo vyresnis žmogus, tuo prastesnė medžiagų apykaita. Jauniems žmonėms lengviau numesti svorio.

Tačiau daugeliu atžvilgių poveikis priklauso nuo paties žmogaus. Kai kurie laikosi vandens dietos numeta 1 kg per savaitę, kiti per tą patį laikotarpį numeta iki 5 kg. Fizinis aktyvumas pagreitins svorio metimo procesą. Fizinis lavinimas neleis prarasti elastingumo ir suglebti odai, jei žmogus turi daug antsvorio.

vandens dieta tinginiams

Pagrindinės rekomendacijos ir taisyklės

Tinginės dietos patartina laikytis kartą per metus, ne ilgiau kaip tris savaites. Bet jei yra rimta priežastis tai kartoti, būtina išlaikyti bent vieno mėnesio pertrauką tarp dietų ciklų. Įgytą naudingą įprotį gerti vandenį prieš pat valgį galima pritaikyti kasdienėje mityboje, tačiau teks šiek tiek sumažinti skysčių kiekį.

Griežtas pagrindinių taisyklių laikymasis leis jums pasiekti sėkmės kovojant su papildomais kilogramais per trumpiausią įmanomą laiką.

 1. Laikantis tinginių mitybos taisyklių, svarbu gerti tik gryną negazuotą vandenį. Negerkite jokių gėrimų valgio metu ir bent jau kitą valandą. Pasibaigus nurodytam laikui, galite gerti arbatą, kavą ar žolelių arbatas.
 2. Vanduo turi būti vartojamas tik žalias ir visada kambario temperatūros. Termiškai apdorojant vanduo netenka daugumos naudingų mineralų ir druskų. Šiltas - pagreitina medžiagų apykaitą ir priderina organizmą prie maisto suvartojimo, tuo pačiu pradėdamas virškinamojo trakto darbą.
 3. Vandenį reikia gerti ne tik 20 minučių prieš pagrindinį valgį, bet ir prieš smulkius užkandžius, net jei tai vaisiai, krekeriai ar sėklos. Paprastai daugeliui noras užkąsti dingsta tik dėl poreikio išgerti 2 stiklines skysčio.

Vanduo visada turi būti šalia. Galite įsigyti nedidelį norimo tūrio buteliuką, kad nekiltų sunkumų išmatuojant reikiamą skysčio kiekį.

Dieta tinginiams – apytikslis meniu

Prieš pradedant dietą, patartina apgalvoti apytikslę dietą. Griežtas valgymo valandų laikymasis kartais padidins našumą. Didinant žalių vaisių vartojimą ir mažinant saldžios, riebios, miltinės ir rūkytos mėsos vartojimą, taip pat prisidedama prie greito antsvorio pašalinimo.

tingus dietinis maistas

Tinginių dienos dietos meniu atrodo taip:

Laikas Meniu
Pusryčiai

7: 40 - 2 stiklinės švaraus vandens.

8: 00 - įprasti pusryčiai.

9: 15 - 9: 30 - kava ar arbata be cukraus.

9: 30 – 12: 40 val Neribotas gryno negazuoto vandens kiekis
Vakarienė

12: 40 - 2 stiklinės vandens be dujų.

13: 00 - pietūs su bet kokiu patiekalų ir kalorijų kiekiu.

14: 15 - 14: 30 arbata ar kava be cukraus.

14: 30 – 17: 40 Švarus vanduo kambario temperatūroje bet kokiu kiekiu
Vakarienė

17: 40 - 2 stiklinės švaraus vandens.

18: 00 - vakarienė pagal skonį.

19: 15 - 19: 30 bet koks gėrimas be cukraus.

19: 30 – 7: 40 Esant alkiui, galima atsigerti vandens.

Pagrindinės kontraindikacijos

Dėl didelio vandens kiekio panaudojimo iš organizmo pradedama išplauti daug naudingų medžiagų, ypač magnio, natrio ir kalcio. Dietos metu patartina pradėti gerti vitaminų-mineralų kompleksą.

Kontraindikacijos pasirenkant šį svorio metimo metodą:

 • Trečiasis nėštumo ir žindymo laikotarpis.
 • Išskyrimo sistemos ligos, tokios kaip inkstų, šlapimo pūslės ir kt.
 • Jei organizme trūksta kalcio.
 • Jūs negalite laikytis dietos vaikams iki 16 metų.

Prieš pradėdami laikytis dietos, žmonės, sergantys širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, turėtų pasitarti su gydytoju. Šio metodo nepatartina rinktis ir tiems, kurie nemėgsta gerti vandens.