Naudojimo instrukcijos Keto Eat&Fit

Produkto naudojimo instrukcijos

Keto Eat & Fit kapsulės vartojamos kaip nurodyta. Teigiamas svorio metimo rezultatas priklauso nuo priėmimo savalaikiškumo ir vaisto dozių laikymosi. Pakuotės viduje yra išsami instrukcija, kurioje galite sužinoti, kaip teisingai naudoti produktą, jo indikacijas ir kontraindikacijas. Žolelių preparatas „Keto Eat & Fit“ rekomenduoja gerti po 1 kapsulę 3 kartus per dieną užgeriant trupučiu vandens ar bet kokiu kitu skysčiu. Susitikimo laiką galite pasirinkti patys. Vienas keto dietos su bhb kompleksu kursas svorio metimui yra skirtas 3 savaitėms. Jei žmogus turi rimtų antsvorio problemų, kursą galima pakartoti, bet tik po mėnesio pertraukos.

Naudojimo indikacijos

Kapsulių svorio metimo instrukcijos Keto Eat & Fit

Keto Eat & Fit svorio netekimo kompleksas gali būti naudojamas nekeičiant valgymo įpročių. Vaistas puikiai derinamas su visais produktais.

Unikalų liekninamąjį preparatą rekomenduojama vartoti šiais atvejais:

  • Sėslus sėdimas gyvenimo būdas;
  • Netinkama mityba, priklausomybė nuo riebaus maisto;
  • Nedidelis ir sunkus antsvoris;

Jei norite atsikratyti kelių papildomų kilogramų, teigiamų rezultatų pamatysite jau po savaitės kapsulių vartojimo. Norint kovoti su rimtu nutukimu, reikės visapusiško požiūrio. Turėsite ne tik vartoti vaistą, bet ir subalansuoti savo mitybą, mankštą.

Kontraindikacijos

Nepaisant natūralios sudėties, kapsulės turi tam tikrų kontraindikacijų. Dietos kapsulės „Keto“ nerekomenduojamos:

  • Bet kokio amžiaus vaikai;
  • Nėščios moterys, taip pat žindymo laikotarpiu;
  • Jei netoleruojate vieno iš vaisto komponentų;
  • Skrandžio ligoms ir jų lėtinėms formoms (opoms, gastritui) gydyti.

Nedidelis kontraindikacijų sąrašas vartojant Keto Eat & Fit prisideda prie augančios narkotikų paklausos daugelyje šalių. Lietuvoje populiari keto dieta su bhb kompleksu svorio metimui.