Atsiliepimai apie Keto Eat&Fit

 • Gabija
  Anksčiau svėriau 118 kilogramų ir nebetikėjau, kad galiu susitvarkyti su nutukimu. Gydytojas paskyrė man keto dietą kartu su keto eat & fit kapsulių vartojimu. Niekada nebūčiau patikėjusi, kad numesti svorio gali būti taip lengva. Per pirmą mėnesį jau numečiau 21 kilogramą ir neketinu sustoti!
  Keto Eat&Fit
 • Dovydas
  Su amžiumi jis pradėjo labai atsigauti. Žmona bandė mane laikytis dietos, bet ilgai negalėjau to pakęsti, nuolat galvojau apie maistą, norėjau mėsos. Sužinojau apie keto dietą, su kuria reikia valgyti mėsą ir riebų maistą, ir nusprendžiau pabandyti. Kartu su ja pradėjau vartoti keto eat & fit kapsules. Dėl to - valgau mėsą, bet kilogramai praeina! Ir jokio alkio!
  Keto Eat&Fit
 • Emilija
  Anksčiau bandžiau laikytis keto dietos, tačiau vėl negalėjau patekti į ketozę, 3–4 dieną pasirodė stiprūs galvos skausmai ir aš palūžau. Draugas patarė kartu su dieta vartoti kapsules „Keto Eat & Fit“. su jais jau antrą dieną pajutau energijos antplūdį! Pirmąją savaitę numečiau beveik 5 kg!
  Keto Eat&Fit
 • Lėja
  Laikydamasi keto dietos reguliariai naudoju „Keto Eat & Fit“ kapsules. Mėnesį naudojimo pavyksta numesti 10–15 kilogramų, tuo tarpu nejaučiu alkio ir nesportuoju sporto salėje.
  Keto Eat&Fit
 • Kajus
  Keto Eat & Fit kapsules yra labai lengva vartoti, o kartu su specialia dieta jos suteikia labai greitą efektą. Asmeniškai vos per mėnesį taip sugebėjau numesti 14 kilogramų.
  Keto Eat&Fit
Vartotojo reitingas Keto Eat&Fit
4.2
17